طي حكمي از سوي مديركل آموزش و پرورش خراسان رضوی؛

معاون جدید توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش خلیل آباد منصوب شد

شناسهٔ خبر: 70902 -
چاپ خبر چاپ خبر
با حکم مدیر کل آموزش وپرورش خراسان رضوی، «حسن سروری» به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی مدیریت آموزش پرورش خلیل آباد منصوب شد.

به گزارش یار خراسانی، طی حکمی از سوی کاظمی مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، حسن سروری به عنوان معاون توسعه و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد منصوب شد.

حسن صداقتی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش این شهرستان، ضمن تقدیر از تلاش های محمود صدقی در دوران ۴ ساله خدمت به فرهنگان خلیل آباد اظهار داشت: معاون توسعه و پشتیبانی در طول دوران تصدی این پست تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی هر چه بهتر به جامعه فرهنگیان شهرستان انجام داد.

وی نظم، صبوری، متانت و پای بندی به قوانین و مقررات را از جمله صفات بارز محمود صدقی برشمرد و خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در این ۴ سال در حوزه توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش خلیل آباد رخ داد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد با بیان اینکه در طول این ۴ سال علی رغم محدودیت های مالی که وجود داشت امکانات خوبی برای تجهیز مدارس جذب شد، تصریح کرد: جنس کار در معاونت توسعه و پشتیبانی به لحاظ  غلبه قانون و بخشنامه ها به خصوص در تنگناهای مالی منفاوت است و تا جایی که دست این معاونت در قانون باز باشد در انجام وظیفه کوتاهی نمی کنند.

وی با تاکید بر اینکه جوانگرایی پست های اداری در حوزه مدیریت یکی از الزامات آموزش و پرورش در کشور است، اذعان کرد: حسن سروری از مدیران جوان، تحصیلکرده، خوشنام و بومی شهرستان خلیل آباد است که از امروز به عنوان معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش خلیل آباد معرفی شدند.

صداقتی در پایان عنوان کرد: با انتصاب حسن سروری به عنوان معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش، ۱۵ سال میزان سنی این معاونت جوان تر شد.

در پایان این مراسم از زحمات ۴ ساله محمود صدقی تقدیر و حسن سروری به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خلیل آباد منصوب شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها



ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.