مدیر آموزش‌وپرورش خلیل‌آباد:

قهرمان مسابقات فوتسال آموزشگاه های متوسطه اول و دوم خلیل آباد مشخص شد

شناسهٔ خبر: 72411 -
چاپ خبر چاپ خبر
مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد از برگزاری مسابقات فوتسال آموزشگاه های مقطع متوسطه اول و دوم شهرستان در قالب المپیاد ورزشی برون مدرسه ای خبر داد.

به گزارش یار خراسانی، حسن صداقتی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: مسابقات فوتسال آموزشگاه های مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم با حضور پرشور مدارس سطح شهرستان در قالب المپیاد ورزشی برون مدرسه ای برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات مقطع متوسطه اول با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی برگزار شد، خاطرنشان کرد: مدارس آیت الله خامنه ای، رئیس زاده، شهید رحمانی کندر، شهید محبی و لالوی دهنو در گروه الف و مدارس شهید عبدی، شهید کاوه، فرهیختگان، شهید صبری و پروین اعتصامی در گروه ب با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مدیر آموزش و پرورش خلیل آباد با تأکید بر اینکه در پایان مدارس لالوی دهنو و آیت الله خامنه ای از گروه الف و مدارس شهید عبدی و شهید کاوه از گروه ب به یک چهارم نهایی راه پیدا کردند، تصریح کرد: در پایان این مسابقات، مدارس آیت الله خامنه ای، شهید کاوه جابوز و شهید عبدی ارغا به مقام های اول تا سوم مسابقات فوتسال آموزشگاهی مقطع متوسطه اول دست پیدا کردند.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال آموزشگاهی در مقطع متوسطه دوم، اذعان کرد: مسابقات با شرکت ۴ تیم از دبیرستان های شهید اشرفی اصفهانی، امام خمینی (ره)، امام حسین (ع) و شهید مطهری برگزار شد و این تیم ها به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند.

صداقتی همچنین در ادامه عنوان کرد: در پایان این مسابقات، دبیرستان شهید اشرفی اصفهانی با کسب ۹ امتیاز به مقام اول، دبیرستان امام خمینی با کسب ۶ امتیاز به مقام دوم و دبیرستان کاردانش امام حسین (ع) با کسب ۳ امتیاز به مقام سوم دست یافتند.

وی در پایان با بیان اینکه مدرسه لالوی دهنو در متوسطه اول و هنرستان شهید مطهری در متوسطه دوم به عنوان تیم اخلاق در این دوره از مسابقات معرفی شدند، تشریح کرد: از تیم های برتر به همراه مربیان و سرپرستان آنها با اهدا مدال و حکم قهرمانی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.