خطیب جمعه خلیل آباد:

علل حادثه سانچی باید بررسی و مقصران به دستگاه قضایی معرفی شوند / مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند

شناسهٔ خبر: 72880 -
چاپ خبر چاپ خبر
خطیب جمعه خلیل آباد با بیان اینکه افرادی که در وقوع حادثه کشتی سانچی مقصر هستند مشخص و به دستگاه های قضایی معرفی شوند، گفت: این ملت سرافراز با تمام مشکلات و نارسایی ها پای نظام خود ایستاده اند و مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد با بیان اینکه روز شنبه ۱۶ دی ماه خبر تلخی در باره یک نفت کش ایرانی منتشر شد، اظهار داشت: کشتی ایرانی سانچی که حدود ۳۰ خدمه ایرانی و ۲ خدمه بنگلادشی و ۱۲۶ هزار تن مایعات نفتی به همراه داشت در دریای چین دچار حادثه شد.

وی همچنین ادامه داد: این کشتی سرانجام پس از ۹ روز تلاش به طور کامل غرق شد و مردم ایران را گرفتار اندوه و مصیبت جمعی از عزیزان در عرصه خدمت و توسعه پیشرفت کشور کرد.

 

دشمنان با شایعات بی اساس سعی می کنند مردم را تحت فشار قرار دهند

خطیب جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه علل و عوامل مسئله تصادف کشتی سانچی باید بررسی شود و مسئولان مربوطه آنرا دنبال کنند، خاطرنشان کرد: افرادی که در این زمینه مقصر هستند مشخص و به دستگاه های قضایی معرفی شوند.

وی با اشاره به اینکه ضد انقلاب و دشمنان نیز ده ها شایعه و دروغ بی اساس درباره اتفاقات کشتی سانچی منتشر می کند، تصریح کرد: اکثر مسائلی که از طریق فضای مجازی مطرح می شود واقعیت ندارد و دشمن سعی می کند بر اساس این شایعات مردم را تحت فشار قرار دهد.

 

نسنجیده حرف زدن برای این نظام مظلوم مشکلات هزینه بری را به دنبال دارد

ناهیدی با بیان اینکه نسنجیده حرف زدن برخی از افراد برای این نظام مظلوم و مسئولان نیز مشکلات هزینه بری را درست می کنند، اذعان کرد: مسئولان دلسوزانه به دنبال مسائل کشتی سانچی هستند و کار خود را انجام می دهند.

وی با تاکید بر اینکه ۹۵ درصد مسائلی که علیه دیگران در فضای مجازی زده می شود واقعیت ندارد، عنوان کرد: حادثه سانچی بسیار خطرناک، دردناک و سنگین بود و ابعاد بسیار گسترده ای دارد.

 

امید مردم، حضور مردم و توجه مردم، این نظام را نگه داشته است

امام جمعه خلیل آباد با اشاره به اینکه هر شخصی باید در حیطه وظایف خود عمل کند و بنا نیست در همه چیز دخالت کنیم و در باره همه مسائل نیز نظر بدهیم، تشریح کرد: امید مردم، حضور مردم و توجه مردم، این نظام را نگه داشته است.

وی با بیان اینکه مردم راه خود را می روند و با موفقیت کامل اغتشاشات اخیر را سرکوب کردند، گفت: افراد زیادی در زندان های کشور به سر می برند و هیچکس به دنبال آزادی آنها نیست ولی یک مجرم سیاسی جاسوس که زندانی می شود رسانه های ضد انقلاب برای آزادی او جو سازی می کنند

 

مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند

حجت الاسلام ناهیدی با تاکید بر اینکه مردم هوشیار و پای کار هستند و همسو با رسانه های بیگانه موضع گیری نمی کنند، بیان کرد: این ملت سرافراز با تمام مشکلات و نارسایی ها پای نظام خود ایستاده اند و مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح ایران امروزه دشمن را نه تنها به پشت مرز خود بلکه به پشت مرزهای لبنان و آن طرف لبنان فراری داده است، تاکید کرد: بهترین امنیت را در کشور داریم ولی به مانند دیگر کشورها در برخی موضوعات مشکلاتی وجود دارد که مسئولان باید در جهت رفع آن باید تلاش بیشتری انجام دهند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.