با حکم رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد؛

سرپرست هیئت فوتبال شهرستان خلیل آباد منصوب شد

شناسهٔ خبر: 71378 -
چاپ خبر چاپ خبر
پس از استعفای محمد جعفریان رئیس قبلی هیئت فوتبال شهرستان خلیل آباد، طی حکمی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد، سرپرست این هیئت تعیین و منصوب شد.

به گزارش یار خراسانی، علی قربانی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران شهرستان با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از استعفای محمد جعفریان رئیس قبلی هیئت فوتبال خلیل آباد، حسین اولیایی به عنوان سرپرست این هیئت تعیین و منصوب شد.

وی ضمن قدردانی از عملکرد چندین ساله رئیس سابق هیئت فوتبال شهرستان خلیل آباد خاطرنشان کرد: سرپرست جدید باید با استفاده از ظرفیت تمام ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان زمینه پیشرفت هرچه بیشتر فوتبال خلیل آباد را فراهم کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد با بیان اینکه امیدواریم حضور سرپرست جدید هیئت فوتبال که سابقه ریاست در این هیئت را دارد مؤثر و منشأ اثر باشد، تصریح کرد: توسعه و پیشرفت فوتبال خلیل آباد نیازمند همکاری تمام آحاد، دستگاه های اجرایی، نهاد ها و سازمان های شهرستان است.

وی در ادامه اذعان کرد: با توجه به تجربه چندین ساله و آشنایی با فوتبال شهرستان و حواشی آن و پیشنهادهایی که در این زمینه وجود داشت حسین اولیایی به عنوان سرپرست هیئت فوتبال خلیل آباد انتخاب شد.

قربانی همچنین در ادامه با تأکید بر اینکه امیدواریم سرپرست جدید بتواند تمام افکار را در کنار یکدیگر برای پیشرفت فوتبال جمع کند، عنوان کرد: فوتبال یک رشته جهانی است که کل دنیا بر روی آن حساب می کند و چرا باید یک عده کمی در شهرستان از این ورزش که یک صنعت محسوب می شود استفاده کنند.

وی با بیان اینکه همه باید به یک نسبت از این رشته ورزشی سود ببرند و استفاده کنند، تشریح کرد: همدلی و همسویی باید در فوتبال شهرستان خلیل آباد ایجاد شود که همه بتواند از جنبه صنعت و جنبه همگانی آن استفاده کنند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: حکم انتصاب سرپرست جدید هیئت فوتبال خلیل آباد به پیشنهاد رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان و با تأیید رییس هیئت فوتبال استان صادر گردیده است.

در بخشی از این حکم آمده است: جناب آقای حسین اولیایی با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی در زمینه تربیت بدنی و ورزش به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست هیئت فوتبال شهرستان منصوب می شوید.

امید است با اتکای به خداوند منان و بهره مندی از اخلاص، تلاش و همراهی و بکارگیری از افراد دلسوز و با تجربه و استفاده از امکانات مادی و معنوی و هماهنگی با اداره ورزش و جوانان و با ایجاد برنامه ریزی دقیق موجب افزایش و جلب مشارکت و پرورش استعداد های ورزشی جوانان در این شهرستان بیش از گذشته فراهم گردد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.