برای جابجایی لوازم خانگی و اثاث‌کشی به شیپور سر بزنید

شناسهٔ خبر: 73093 -
چاپ خبر چاپ خبر


هنگام اثاث‌کشی یا جابجایی لوازم خانگی، انتخاب یک شرپت حمل و نقل یا باربری خوب، نکته‌ی بسیار مهمی به شمار می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ممکن است خانه‌ی جدیدی خریده یا اجاره کرده باشید یا اینکه تصمیم گرفتید برخی از لوازم خانگی خود را بفروشید و با لوازم خانگی جدید جایگزین کنید. به هر حال فرقی نمی‌کند، مهم این است که انتخاب یک شرکت باربری خوب می‌تواند در این بین نقش کلیدی را ایفا کند.

حالا با انبوهی از تبلیغات شرکت‌های باربری با عناوین مختلف رو به رو هستیم. اما موقع انتخاب این شرکت‌ها باید دقت کافی داشته باشیم. چرا که تمام آن چه جابجا می‌کنیم لوازم خانگی خودمان است و اگر دست آدم نابلد سپرده شود، قطعا ممکن است ضررهای جبران‌ناپذیری به ما وارد شود.

برای اثاث‌کشی و جابجایی لوازم خانگی نکات زیادی اهمیت دارد. اینکه تلاش می‌کنید بهترین شرکت باربری را انتخاب کنید، به این دلیل است که نه تنها باید جای مطمئن و حرفه‌ای باشد، بلکه شما با خرید تک تک لوازم خانگی خود هزینه کرده‌اید و اگر مشکلی برای آنها پیش بیاید، می‌توان خسارت سنگینی باشد.

هیچ‌ وقت یادم نمی‌رود یکی از دوستان به دلیل هماهنگی با یک شرکت تازه‌کار نه تنها مجبور شده بود به خاطر چیدمان غلط دو ماشین برای جابجایی لوازم خانگی خود کرایه کند، بلکه تلویزیون ال‌ای‌دی خود را از دست داد و نتوانست خسارتی بگیرد.

از طرف دیگر جابجایی لوازم خانگی یا اثاث‌کشی فوت و فن‌های خودش را دارد و باید افرادی متخصصی این کار را انجام دهند. از جابجایی لوازم خانگی مختلف گرفته تا نحوه‌ی چیدمان و بسته‌بندی آنها، تماما در اثاث‌کشی تاثیر دارد. طبیعتا جابجایی لوازم خانگی بزرگ مانند یخچال فریز ساید بای ساید با جابجایی مبلمان و لوازم خانگی کوچک‌تری که در کارت بسته‌بندی شده تفاوت دارد.

از طرف دیگر شما برای اثاث‌کشی و لوازم خانگی نمی‌توانید از آسانسور استفاده کنید و اگر در طبقات بالاتر باشید به مراتب کار سخت‌تر بوده و باید شرکت باربری کاملا حرفه‌ای و قوی باشد.

یکی دیگر از معیارهای مهم انتخاب شرکت باربری برای جابجایی لوازم خانگی یا اثاث‌کشی موضوع قیمت است. چرا که باید هزینه‌ی قابل توجهی پرداخت کنید و در صورت بروز هر گونه خسارت باید امکان جبران وجود داشته باشید. بنابراین باید دنبال شرکت‌های معتبر و دارای مدارک کامل باشید تا خیال‌تان راحت شود. در نتیجه باید شرایطی را داشته باشید که بتوانید از شرکت‌های مختلفی قیمت بگیرید و با هم مقایسه کنید تا هم قیمت‌ها دستتان باشد و هم بتوانید گزینه‌ی درست‌تری را انتخاب کنید.

برای انتخاب یک شرکت باربری مناسب راهکارهای متفاوتی وجود دارد. می‌توانید از دوستان و آشنایان بپرسید یا به ۱۱۸ زنگ بزنید و شماره بگیرید. یا اینکه می‌توانید به تبلیغات روزنامه‌ای مراجعه کنید. اما در نهایت با گزینه‌های محدودی روبه‌رو خواهید شد و از طرف دیگر امکان مقایسه‌ی آنها خیلی وجود ندارد.

موضوع دیگر گستردگی خدمات این شرکت در نقاط مختلف شهر و از طرف دیگر سنجش توانمندی‌های آن است. تعداد ماشین و کارگر برای جابجایی لوازم خانگی اهمیت زیادی دارد. چرا که نه تنها موضوع زمان مهم است، بلکه سرویس‌دهی مناسب و سریع نیز اهمیت دارد.

اگر قصد اثاث‌کشی یا جابجایی لوازم خانگی را دارید و از طرفی می‌خواهید سریع یک شرکت باربری مناسب پیدا کنید، به شیپور سر بزنید. آگهی‌های مختلفی از شرکت‌های باربری برای اثاث‌کشی و جابجایی لوازم خانگی در شیپور ثبت شده که می‌توانید خیلی سریع از هرجایی که هستید به آنها مراجعه کنید و بعد از بررسی دقیق و مقایسه‌ی قیمت‌ها، با بهترین شرکت به توافق برسید.ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.