گسترش محدوده طرح ترافیک به مناطق زوج و فرد/ جریمه ۲۰ هزار تومانی ورود به طرح/ تشدید برخورد با خودروهای دودزا

شناسهٔ خبر: 69171 -
چاپ خبر چاپ خبر


جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به این مطلب که امروز محدوده طرح ترافیک به مناطق زوج و فرد گسترش یافته است، از تشدید برخورد پلیس با خودروهای دودزا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فارس، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ به تصمیمات کمیسیون ویژه آلودگی هوا در استانداری تهران پرداخت و اظهار داشت: با توجه به جلسه شب گذشته مقرر شد که امروز طرح ترافیک به طرح زوج و فرد نیز گسترش پیدا کند که این مسأله تا ساعت ۱۹ امروز به قوت خود باقی است.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بر این اساس خودروهایی که تا قبل از این می‌توانستند بر اساس شماره پلاک خود در محدوده زوج و فرد تردد کنند، امروز فقط براساس داشتن طرح ترافیک، قادر به تردد در این محدوده خواهند بود.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص جریمه ورود به محدوده طرح ترافیک اعلام کرد: جریمه ورود خودروهای غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک ۲۰ هزار تومان است. 

سرهنگ عابدی با اعلام این مطلب که مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت هم اکنون در معابر حضور فعال داشته و با وسایل نقلیه دودزا برخورد خواهند کرد، اظهار داشت: طرح تشدید برخورد با خودروهای دودزا در معابر تهران با قوت اجرا می‌شود؛ اگر خودرویی معاینه فنی نداشته باشد جریمه شده و خودرویی‌هایی نیزکه دودزا باشد پلاکشان فک شده و پس از دریافت پلاک تعمیری به تعمیرگاه اعزام می‌شود.

این مقام ارشد پلیس راهور فاتب اعلام کرد: پلیس برخورد با خودروهای دودزا را به طور جد در دستور کار دارد و در این رابطه با تمام وسایل نقلیه دودزا  چه عمومی و چه خصوصی طبق قانون برخورد خواهد کرد.ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.