نماینده مردم خلیل آباد:

شهید مدرس الگوی تمام افراد جامعه است / نمایندگان مجلس باید بیشتر بر دفاع از حق مردم پافشاری کنند

شناسهٔ خبر: 67260 -
چاپ خبر چاپ خبر
نماینده مردم خلیل‌آباد با بیان اینکه شهید مدرس نه تنها الگوی نمایندگان مجلس بلکه الگوی تمام آحاد جامعه است، گفت: تلاش در جهت رفع تبعیض، نابرابری، فساد، فقر و ایجاد عدالت و رفاه اجتماعی نیز باید در دستور کار نمایندگان باشد که یکی از اصول اصلی انقلاب است.

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با خبرنگار یار خراسانی، ضمن گرامیداشت دهم آذر ماه، شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس، اظهار داشت: شهید مدرس الگوی نمایندگی مجلس است و روز شهادت این شهید به عنوان روز مجلس نام‌گذاری شده است.

وی با بیان اینکه شخصیت علمی، فقهی، مجتهد شهید مدرس نشان دهنده بالا بودن وزن مجلس در آن زمان نیز هست و مردم به خوبی انتخاب خود را در تمام ادوار و تاریخ کشور انجام داده اند، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم از رفتار، اخلاق و سیاست و دیانت به این الگوی برجسته نزدیک‌تر کنیم.

 

شهید مدرس نه تنها الگوی نمایندگان مجلس بلکه الگوی تمام آحاد جامعه است

نماینده مردم خلیل‌آباد، کاشمر و بردسکن شهید مدرس را الگوی برای تمام افراد جامعه دانست و تصریح کرد: شهید مدرس تنها الگوی نمایندگان مجلس نیست و امیدواریم تمام آحاد جامعه به ویژه نمایندگان در مسیر این شهید بزرگوار حرکت کنند.

وی با تأکید بر اینکه امروزه نمایندگان مجلس در راستای نظام و حاکمیت حرکت می کنند، اذعان کرد: بیشترین تمرکز نمایندگان حال حاضر مجلس شورای اسلامی باید در راستای سیاست های کلی کشور گام بردارند و به وظیفه خود که دفاع از حق و حقوق مردم و اجرای قانون اساسی است به جد از هر دولتی که مستقر می شود بخواهند.

 

تلاش در جهت رفع تبعیض و فقر و ایجاد عدالت و رفاه اجتماعی باید در دستور کار نمایندگان باشد

بنیادی با بیان اینکه نمایندگان باید بیشتر از همه بر روی اصول بسیار عالی که در قانون اساسی آمده است و دفاع از حقوق مردم پافشاری کنند، عنوان کرد: خیلی از افراد در برهه های مختلفی از زمان نتوانستند آن چنان که باید در بخش ایجاد عدالت در جامعه گام بردارند.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: تلاش در جهت رفع تبعیض، نابرابری، فساد، فقر و ایجاد عدالت و رفاه اجتماعی نیز باید در دستور کار نمایندگان باشد که یکی از اصول اصلی انقلاب است.

 

تمام بار مراسم بزرگداشت شهید مدرس بر دوش آستان قدس و مردم است / مجلس باید در این زمینه ورود داشته باشد

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه ما انتظار داریم روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در بزرگداشت این روز را در ترشیز فعال باشد، بیان کرد: در سال های گذشته و جاری نیز تمام بار برگزاری مراسم بزرگداشت شهید مدرس بر دوش آستان قدس و مردم به واسطه ارادتشان به این شهید بزرگوار است ولی انتظار داریم روابط عمومی، هیئت رئیسه مجلس نیز در این زمینه بیشتر وقت بگذارند.

وی در پایان با بیان اینکه این انتظاری است که مردم ترشیز نیز همیشه داشته اند، خاطرنشان کرد: مجلس باید در این زمینه بیشتر ورود پیدا کند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.