خطیب جمعه خلیل آباد:

شهردار باید از نزدیک با مردم و مشکلات آنها در ارتباط باشد / مردم همکاری و همراهی لازم را با شورا و شهردار داشته باشند

شناسهٔ خبر: 68948 -
چاپ خبر چاپ خبر
خطیب جمعه خلیل آباد گفت: شهردار خلیل آباد باید با حضور در مساجد برنامه ها و اولویت های کاری خود را برای مردم بیان کند و از نزدیک با مردم و مشکلات مردم در ارتباط باشد.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام علی ناهیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد با اشاره به شروع به کار شهردار خلیل آباد اظهار داشت: یکی از کارهای مهمی که در هفته گذشته در سطح شهرستان انجام گرفت انتصاب شایسته شهردار خلیل آباد بود.

وی با بیان اینکه انتصاب شهردار روال قانونی خود را طی کرده است، خاطرنشان کرد: امروزه بستر کار برای فعالیت شهردار خلیل آباد و نظارت شوراهای اسلامی شهر فراهم است.

خطیب جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه اداره یک شهر کار ساده و کوچکی نیست، تصریح کرد: مشکلات فراوانی در سطح شهر وجود دارد که باید به عنوان یک مطالبه جدی در مدیریت شهری مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه شهردار باید به مطالبات، دغدغه ها و درخواست های مردم شهر توجه ویژه ای داشته باشد، اذعان کرد: شهردار و اعضای شورای شهر برنامه ها و اولویت های کاری خود را برای مردم بیان کنند.

ناهیدی با بیان اینکه توجه به معماری اسلامی و ایرانی در ساخت و سازهای شهری باید در دستور کار شهردار باشد، عنوان کرد: با توجه به بافت متدین شهر خلیل آباد، هر کاری که در شهر انجام می گیرد باید یک پسوند اسلامی به دنبال داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه شهردار و شوراها نیز بر اساس موازین دینی بر روند ساخت و سازها و روال قانونی آن نظارت جدی داشته باشند، تشریح کرد: با توجه به زلزله های اخیر نیز توجه لازم و جدی به ساخت و سازها و مقام سازی ها بسیار حائز اهمیت است.

امام جمعه خلیل آباد همچنین در ادامه بیان کرد: حفظ فضای سبز و اصلاح دور برگردان ها، جمع آوری شغل های مزاحم و رسیدگی به مبلمان شهری و… از خواسته های عموم مردم شهر خلیل آباد است  و شهردار نیز باید به این مسئله توجه داشته باشد.

وی با بیان اینکه مطمئمناً شورا و شهرداری نمی توانند معجزه ای داشته باشند، تاکید کرد: باید امکانات مالی و اعتبارات کافی در اختیار شهرداری باشد و عموم مردم باید شورا و شهردار را از خود بدانند و با آنها همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

حجت الاسلام ناهیدی در پایان خاطرنشان کرد: شهردار خلیل آباد باید با حضور در مساجد برنامه ها و اولویت های کاری خود را برای مردم بیان کند و از نزدیک با مردم و مشکلات مردم در ارتباط باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.