فرماندار خلیل آباد خبر داد؛

تخصیص ۴۶ درصدی اعتبارات استانی و ۴۴ درصدی اعتبارات ماده ۱۸۰ در خلیل‌آباد

شناسهٔ خبر: 68624 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه شهرداران و مدیران دستگاه های دولتی باید در جهت جذب اعتبارات تلاش کنند، گفت: طبق آخرین آمار، 46 درصد اعتبارات استانی و 44 درصد اعتبارات ماده 180 شهرستان خلیل‌آباد تخصیص داده شده است.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان خلیل‌آباد از افزایش ۸۹ درصدی اعتبارات سال ۹۶ خبر داد و اظهار داشت: ۱۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مجموع اعتبارات شهرستان خلیل‌آباد در قالب ۲۲ فصل، ۴۸ برنامه و ۹۸ پروژه است.

وی با بیان اینکه از این میزان اعتبارات ابلاغی شهرستان در سال ۹۶، اعتبارات تملک دارایی شهرستان ۵ میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است، خاطرنشان کرد: از محل ماده ۱۸۰ اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و صد میلیون تومان و از محل اعتبارات ملی ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به شهرستان خلیل‌آباد ابلاغ شده است.

فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه شهرداران و مدیران دستگاه های دولتی باید در جهت جذب اعتبارات تلاش کنند، تصریح کرد: طبق آخرین آمار، ۴۶ درصد اعتبارات استانی و ۴۴ درصد اعتبارات ماده ۱۸۰ شهرستان خلیل‌آباد تخصیص داده شده است.

وی با تأکید بر اینکه اقدامات خوبی در جهت تخصیص ۴۰۰ تن قیر در زمینه مدیریت شهری صورت گرفت، اذعان کرد: بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان در جهت زیرسازی و آسفالت معابر و پارک جنگی، خرید ماشین آتش نشانی و دوربین های ترافیکی هزینه شده است.

شاکری ضمن تقدیر از شهردار و شورای اسلامی شهر کندر عنوان کرد: اقدامات ارزنده ای در یک سال گذشته در راستای آسفالت معابر، جداسازی آب شرب از آب فضای سبز، بازگشایی معابر صورت گرفته است و امیدواریم این روند در سال جاری ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه اشتغال امروزه مورد توجه مقام معظم رهبری و دولت قرار دارد، تشریح کرد: در حوزه مشاغل خانگی اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان برای اشتغال صد نفر در شهرستان خلیل‌آباد در نظر گرفته شده است که به بانک های عامل معرفی شده اند.

 

انسان کریم باید خدمت و رفع مشکلات مردم را نعمت و عبادت بداند

حجت الاسلام علی ناهیدی در این مراسم اظهار داشت: یکی از القاب حضرت معصومه (س)، کریمه است و تمام اهل بیت دارای این ویژگی بوده اند.

وی با بیان اینکه کریم یکی از صفات بسیار زیبا و پسندیده ای است که به بزرگوار و بزرگواری معنا شده است، خاطرنشان کرد: یکی از علائم انسان های کریم کار خوب انجام دادن است.

امام جمعه خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه کار خوب انجام دادن به معنای خوب به مردم خدمت کردن است، تصریح کرد: انسان باید از استحکام لازم برخوردار باشد و به مردم بدون منت خدمت کند.

وی با اشاره به اینکه انسان در ازای کار خوب انجام دادن، توقع تشکر و جبران نداشته باشد و دنبال پاداش و… نباشد، اذعان کرد: انسان باید کار خوب را برای خود یک دین بداند و شکر این کریم بودن را به خوبی بجای آورد.

ناهیدی با بیان اینکه منشأ خیر و برکات بودن از نشانه های کرامت است، عنوان کرد: انسان کریم باید خدمت از ته قلب را یک عبادت و رفع مشکلات مردم را یک نعمت بداند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.