فرمانده سپاه خلیل آباد:

پایگاه بسیج باید مکانی برای تربیت جوان طراز انقلاب باشد / بسیجیان در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان پیشگام باشند

شناسهٔ خبر: 66000 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرمانده سپاه خلیل آباد با بیان اینکه پایگاه مقاومت بسیج باید یک مکانی امن و سالم برای تربیت جوان طراز انقلاب اسلامی باشد، گفت: بسیجیان باید در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان پیشگام باشند.

به گزارش یار خراسانی، پایگاه مقاومت شهید رضادوست روستای ایرج آباد از توابع بخش ششطراز شهرستان خلیل آباد عصر امروز به‌مناسبت هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه خلیل آباد، جمعی از مسئولان شهرستان و بسیجیان این روستا افتتاح شد.

 

بسیجیان پایگاه بسیج ایرج آباد باید در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان پیشگام باشند

ابوالفضل فتوحی در آیین راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج شهید رضادوست روستای ایرج آباد، اظهار داشت: پایگاه مقاومت بسیج که شکل می گیرد تنها شرح وظایف کلی به فرمانده پایگاه بسیج طی حکمی ابلاغ می شود و دیگر شرح وظایف ذاتی پایگاه باید با همکاری مردم انجام گیرد.

وی با بیان اینکه تمام اهالی روستای ایرج آباد باید با بصیرت لازم نقشه های شوم استکبار را از بین ببرند، خاطرنشان کرد: هر پایگاه مقاومت بسیج که شکل میگیرد باید هزاران پرچم استکبار توسط این پایگاه بسیج به خاک مالیده شود و باید بسیجیان در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان پیشگام باشند.

 

پایگاه بسیج باید مکانی برای شکل گیری روستایی جهادی باشد

فرمانده سپاه خلیل آباد با تاکید بر اینکه درخواست اهالی ایرج آباد به عنوان یکی از روستاهای کم جمعیت شهرستان نشان از عشق و علاقه مردم این روستا به نظام و بسیج دارد، تصریح کرد: اهالی روستای ایرج آباد باید همکاری لازم را با این پایگاه  بسیج داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه پایگاه مقاومت بسیج باید یک مکانی امن و سالم برای تربیت جوان طراز انقلاب اسلامی باشد، اذعان کرد: این پایگاه باید مکان تجمع تمام آحاد این روستا برای شکل گیری روستایی جهادی باشد و از صفر تا صد آن پای نظام، ولایت و شهدا باشیم.

 

پایگاه بسیج باید باعث ارتقاء فضای معنوی و فرهنگی روستا شود

فتوحی با تاکید بر اینکه این پایگاه باید حول محور مسجد و عَلَم کردن فرمایشات ولایت حرکت کند و شاهد باشیم تا در این روستا هیچ منکری انجام نمی گیرد، عنوان کرد: حفظ و ارتقاء روحیه بسیجی، گسترش فرهنگ بسیجی، جذب و آموزش بسیجیان، ایجاد آمادگی دفاعی در اهالی روستا، ترویج مشارکت های مردمی و تقویت وحدت و همبستگی از جمله اهداف راه اندازی پایگاه های مقاومت بسیج است.

وی با بیان اینکه پایگاه های مقاومت بسیج باید در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گام بردارند، تشریح کرد: امروزه جمهوری اسلامی ایران در برابر تهاجم های گسترده فرهنگی قرار دارد و پایگاه های مقاومت بسیج در روستاها به منظور ارتقاء فضای معنوی و فرهنگی شکل می گیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تشکیل بسیج یکی از برکات امام راحل بود و باید هر روز بر دامنه این مجموعه افزوده شود، بیان کرد: امیدواریم راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج شهید رضا دوست برای اهالی روستای ایرج آباد منشأ خیر و برکات باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.