خطیب جمعه خلیل آباد:

هیچگاه سلاح مبارزه با استکبار را بر زمین نخواهیم گذاشت

شناسهٔ خبر: 63905 -
چاپ خبر چاپ خبر
خطیب جمعه خلیل آباد گفت: هیچگاه سلاح مبارزه با استکبار بر زمین نخواهیم گذاشت زیرا حقیقت مستکبران همین عهد شکنی و زورگویی است.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام علی ناهیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل اباد با بیان اینکه ۱۳ آبان به‌عنوان روز ملی استکبارستیزی در ایران معرفی شده است، اظهار داشت: سه رویداد مهم نیز در این روز در تاریخ های مختلف نیز اتفاق افتاده است.

وی سیزده آبان را نماد استکبار استیزی ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: حضرت امام با تبیین ابعاد استکبارستیزی افکار عمومی را نسبت به اقدامات شوم استکبار جهانی و ضرورت ایستادگی در برابر استکبار هوشیار کرد.

خطیب جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه حضرت امام از خوی تجاوز طلبی، مذاکره نکردن و رابطه نداشتن با استکبار جهانی سخن گفتند، تصریح کرد: دشمنانی های آمریکا و استکبار جهانی به‌خوبی ضرورت مقاومت و تداوم با استکبار جهانی را مشخص می کند.

وی در ادامه عنوان کرد: حال بعد از گذشت شش سال، رئیس جمهور کشورمان که پیشگام حل مشکلات هسته ای از طریق مذاکره با آمریکا بود به طور رسمی آمریکا را غیرقابل اعتماد خواند و نباید برای حل مشکلات با آنان مذاکره کرد.

ناهیدی با بیان اینکه صحبت های امروز رئیس جمهور را سال های سال امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری گوش زد کرده بودند، اذعان کرد: هیچگاه سلاح مبارزه با استکبار بر زمین نخواهیم گذاشت زیرا حقیقت مستکبران همین عهد شکنی و زورگویی است.

وی همچنین تاکید کرد: کار حسینی امروز ما ایستادگی در مقابل قدرت پوشالی استکبار است و همه آحاد جامعه در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه شرکت می کنند.

امام جمعه خلیل آباد در پایان وقت و زمان را از بهترین نعمت های خداوند دانست و خاطرنشان کرد: ولی متاسفانه برای این نعمت الهی ارزشی قائل نیستیم در صورتی که امام راحل در رعایت وقت نظمی باور نکردنی داشتند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.