رئیس هیئت بازیهای بومی و محلی خلیل آباد:

هیات ورزشی بازیهای بومی و محلی خلیل آباد مقام دوم استانی را کسب کرد

شناسهٔ خبر: 65615 -
چاپ خبر چاپ خبر
رئیس هیئت بازیهای بومی و محلی خلیل آباد از کسب مقام دوم استان توسط هیئت ورزشی بازیهای بومی و محلی خلیل آباد در بخش بانوان به واسطه عملکرد خوب این هیئت در 7 ماهه سال جاری خبر داد.

حمیدرضا محمودی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی با اعلام این خبر اظهار داشت: گردهمایی نواب رئیس بانوان هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان‌های خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه در این نشست که با حضور ۲۵ از نواب روسای هیئت های ورزش های بومی و محلی شهرستان های خراسان رضوی برگزار شد هیئت های برتر خراسان رضوی معرفی و از آنها تقدیر بعمل آمد ، خاطرنشان کرد: هیات بومی محلی شهرستان خلیل آباد در عملکرد  ۷ماهه اول سال ۹۶ در بخش بانوان استان موفق به کسب مقام دوم و دریافت لوح تقدیر در سطح شهرستانهای استان خراسان رضوی شد.

 

رئیس هیئت بازیهای بومی و محلی خلیل آباد این موفقیت را حاصل تلاش های شبانه روزی اعضای هیئت بازی های بومی و محلی شهرستان دانست و تصریح کرد: هیئت های ورزشی می توانند با برنامه ریزی و تلاش نیز باعث ارتقاء وضعیت ورزش در خلیل آباد شوند.

 

وی ضمن تقدیر از هیئت ورزشی بازیهای بومی ومحلی شهرستان خلیل آباد بر ترغیب جوانان برای روی آوردن به سمت بازیهای بومی و محلی تاکید کرد و گفت: روی آوردن جوانان به این بازیها باعث احیای بازی های سنتی می شود.

 

محمودی با بیان اینکه امروزه دشمن خانواده های جامعه را هدف قرار داده است، اذعان کرد: رواج بازی های بومی و محلی در بین جوانان و نوجوانان باعث تقویت روابط افراد خانواده ها می شود.

 

وی در پایان با تاکید بر استفاده از تجربه افراد پیشکسوت ورزش های بومی و محلی، بیان کرد: پیشکسوتان می توانند کمک شایانی در ترغیب و تشویق جوانان و نوجوانان برای روی آوردن به بازی های سنتی داشته باشند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.