در حاشیه سفر به ترشیز صورت گرفت؛

بازدید معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی کشور از بیمارستان خلیل‌آباد

شناسهٔ خبر: 62328 -
چاپ خبر چاپ خبر
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی کشور در حاشیه سفر خود به کاشمر از بیمارستان خاتم‌الانبیاء شهرستان خلیل‌آباد بازدید کرد.

به گزارش یار خراسانی، مهدی درخشان در حاشیه بازدید از بیمارستان خاتم‌الانبیاء خلیل‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت:  ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی کاشمر به پلی کلینیک و افزایش ظرفیت به تخصصی و شبانه‌روزی کردن این درمانگاه نیز از برنامه‌های اصلی سفر به منطقه ترشیز بود.

وی بابیان اینکه این طرح مصوب و به هیئت‌مدیره تأمین اجتماعی ارسال شد و امیدواریم که تا پایان سال به نتیجه برسد، خاطرنشان کرد: خلیل‌آباد جزو برنامه اصلی سفر نبود ولی در بازدیدی که از بیمارستان خاتم‌الانبیاء خلیل‌آباد صورت گرفت امیدواریم بتوانیم با این بیمارستان همکاری لازم را داشته باشیم.

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی کشور در ادامه تصریح کرد: بیش از ۴۱ میلیون بیمه‌شده تأمین اجتماعی وجود دارد و بیش از ۱۰۰ هزار بیمه‌شده تأمین اجتماعی در منطقه ترشیز وجود دارد که شایسته ارائه هرگونه خدمتی هستند.

وی با تأکید بر اینکه ارتقاء کیفیت خدمات و توجه به نقاط محروم نیز از رویکردهای اصلی سازمان تأمین اجتماعی کشور است، اذعان کرد: بیشترین تلاش سازمان تأمین اجتماعی در نقاط محروم کشور صورت می‌گیرد.

 

دشواری رفت‌وآمد بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی خلیل‌آباد به شهرستان هم‌جوار برای آزمایشات ماده ۹۰

رضا خطایی همچنین در این بازدید بابیان اینکه اداره تأمین اجتماعی خلیل‌آباد نیز در حال حاضر مستأجر است، تشریح کرد: امیدواریم با همکاری و مساعدت سازمان تأمین اجتماعی، ساختمانی درخور شأن این اداره و بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی احداث شود.

وی با اشاره به آزمایشات ماده ۹۰ قبل از استخدام بیمه‌شدگان در کارگاه‌های تحت پوشش تأمین اجتماعی، عنوان کرد: اکثر بیمه‌شدگان خلیل‌آباد برای انجام این آزمایشات به شهرستان هم‌جوار مراجعه می‌کنند.

رئیس تأمین اجتماعی خلیل‌آباد بابیان اینکه رفت‌وآمد برای بیمه‌شدگان به کاشمر دشوار است، ابراز کرد: تقاضا داریم با همکاری شبکه بهداشت و درمان آزمایشات ماده ۹۰ در خود شهرستان انجام شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.