- یار خراسانی - http://yarekhorasani.ir -

شهروندان خلیل‌آباد باید از ثبات حمل‌ونقل درون‌شهری برخوردار باشند

به گزارش یار خراسانی، غلامرضا توکلی ظهر امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: پایه و اساس همه مسائل و تمام بحث‌هایی که صورت می‌گیرد مسائل فرهنگی است.

وی تعامل شورای شهر و آموزش‌وپرورش را لازم دانست و خاطرنشان کرد: مطمئناً این تعامل و رویه در شورای شهر ایجاد خواهد شد تا بتوانیم آموزش‌وپرورش را به‌عنوان یک بستر مناسب برای مباحث فرهنگی داشته باشیم و تعامل بسیار خوبی در بررسی موضوعات و برطرف کردن مشکلات سطح شهر باوجود آید.

رئیس شورای شهر بابیان اینکه امروزه باید مدیران شهری یک رویکرد شهروند مدار داشته باشند، تصریح کرد: مدیران شهری باید حمایت از مردم مخصوصاً افراد کم‌درآمد را سرلوحه کار خود قرار دهند و مسائل و مشکلات مردم را شناسایی کنند.

وی بابیان اینکه باید بتوانیم با مشکلات با یک رویکرد علمی برخورد کنیم، اذعان کرد: شهروندان باید از یک ثبات خوب در حمل‌ونقل درون‌شهری برخوردار باشند و اگر این ثبات محقق شود بخشی از بحث سرویس مدارس نیز حل خواهد شد.

توکلی با تأکید بر اینکه رویکرد شورای شهر، برنامه‌ریزی در مسائل فرهنگی و حقوق شهروندی خواهد بود، عنوان کرد: قطعاً به سمت آموزش‌وپرورش و جامعه هدف خواهیم آمد تا تعامل خوبی با این دستگاه صورت گیرد.

وی در پایان بابیان اینکه در بحث انتخاب مدیران مدارس باید رویکرد برنامه محوری و عدالت محوری لحاظ شود، تأکید کرد: با توجه به حساسیتی که در جامعه آموزش‌وپرورش وجود دارد تغییرات مدیران اگر سنجیده انجام نشود قطعاً آسیب‌هایی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/