معاون اداری مالی آموزش‌وپرورش خلیل‌آباد خبر داد؛

تجهیز ۱۰۰ درصد مدارس خلیل‌آباد به سیستم گرمایش مطبوع تا پایان ۹۷

شناسهٔ خبر: 59091 -
چاپ خبر چاپ خبر
معاون اداری مالی آموزش‌وپرورش خلیل‌آباد گفت: طبق توافق با اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان رضوی صد در صد مدارس خلیل‌آباد در سال 97 از سیستم گرمایشی مطبوع بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش یار خراسانی، محمود صدقی ظهر امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید قریب به ۵۰۰ دانش‌آموز به آمار دانش‌آموزان خلیل‌آباد افزوده می‌شود که باید تجهیزات آموزشی برای این تعداد فراهم شود.

وی بابیان اینکه قریب به ۱۵ درصد امکانات آموزشی نظیر میز و نیمکت همه‌ساله نیاز به تعویض پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: مدیران مدارس شهرستان خلیل‌آباد باوجود امکانات کم، سرانه ناکافی و عدم واریز سرانه سال جاری، مدارس را به نحو احسن برای پذیرایی از دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید آماده می‌کنند.

معاون اداری مالی آموزش‌وپرورش خلیل‌آباد از اجرای اردوهای جهادی در مدارس خبر داد و تصریح کرد: با همکاری سپاه و بسیج سازندگی ۷ آموزشگاه نقاشی و رنگ‌آمیزی و ۱۲ آموزشگاه دیوارنویسی شد.

وی بابیان اینکه در چند سال گذشته تعداد آموزشگاه‌های متقاضی رنگ‌آمیزی به بیش از ۴۰ آموزشگاه می‌رسید، اذعان کرد: در سال جاری تنها ۱۰ آموزشگاه نیاز به زیباسازی و رنگ‌آمیزی داشت که نیاز ۷ آموزشگاه در قالب اردوهای جهادی برطرف شد.

صدقی با تأکید بر اینکه ۱۹ مدرسه شهرستان در تابستان رنگ‌آمیزی، نقاشی و دیوارنویسی شد، عنوان کرد: فضاهای آموزشی خلیل‌آباد ازنظر زیباسازی در حد مطلوبی قرار دارد و علی‌رغم اعتبارات کم به ساخت‌وساز مدارس کمک می‌شود تا بتوانیم مهر بانشاطی را شروع کنیم.

وی از اجرای سیستم گرمایش مطبوع در ۲۵ واحد آموزشی خلیل‌آباد خبر داد و تأکید کرد: طبق توافق با اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان رضوی صد در صد مدارس خلیل‌آباد در سال ۹۷ از سیستم گرمایشی مطبوع بهره‌مند می‌شوند.

این مقام مسئول از آسفالت ۶ هزار متر مدارس خلیل‌آباد در تابستان خبر داد و بیان کرد: این نهضت آسفالت همچنان ادامه دارد و اولویت با مدارس خیر ساز و نوساز شهرستان می‌باشد و ۳ آموزشگاه تا قبل از مهر آسفالت می‌شود.

وی در پایان با اشاره به ساخت‌وساز نمازخانه‌های مدارس شهرستان خاطرنشان کرد: ۵ نمازخانه با کمک خیرین در دست‌ساخت است که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.