استاندار خراسان رضوی خبر داد؛

اختصاص ۷ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه دوبانده کردن محور خلیل آباد به بردسکن

شناسهٔ خبر: 60379 -
چاپ خبر چاپ خبر
خلیل آباد - استاندار خراسان رضوی گفت: 7 میلیارد تومان اعتبار آخرین مصوبه‌ای بود که برای دو بانده کردن جاده خلیل‌آباد به بردسکن گذاشته‌شده است و مطمئناً این میزان برای کل جاده کافی نخواهد بود و برای شروع کار این امر صورت گرفت.

علیرضا رشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار یار خراسانی، در خصوص برگزاری نشست‌های اقتصاد مقاومتی با محوریت شهرستان‌ها اظهار داشت:  در راستای اجرایی شدن و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در استان خراسان رضوی و تعیین رسالت بخش‌های مختلف شهرستانی و استانی، بانک‌ها، مؤسسات پولی مالی و دستگاه‌های زیر بنایی که در این موضوع دارای مسئولیت هستند نشست‌های ستاد اقتصاد مقاومتی استان با محوریت شهرستان‌ها تشکیل می‌شود.

 

ستاد اقتصاد مقاومتی به دنبال ایجاد ۱۶۰ هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی در سال ۹۶ است

وی در ادامه بابیان اینکه وظایف و مأموریت‌های دستگاه‌ها در این نشست‌ها مشخص می‌شود، خاطرنشان کرد: کاری که باید دستگاه‌های مختلف برای ارتقاء شاخص‌های تولید و به دنبال آن اشتغال بیشتر استان انجام بگیرد در این نشست‌ها مشخص می‌شود.

استاندار خراسان رضوی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم با تبیین و تعیین این مسئولیت‌ها و انجام آن‌ها در زمان خود بتوانیم به آن اهدافی که برای ۱۶۰ هزار اشتغال در استان خراسان رضوی در سال ۹۶ برنامه‌ریزی‌شده است برسیم.

 

اختصاص ۷ میلیارد تومان برای دوبانده کردن محور خلیل آباد به بردسکن

استاندار خراسان رضوی به پروژه دو بانده کردن محور بردسکن به خلیل‌آباد خبر داد و عنوان کرد: ۷ میلیارد تومان آخرین مصوبه‌ای بود که برای دو بانده کردن جاده خلیل‌آباد به بردسکن گذاشته‌شده است و مطمئناً این میزان برای کل جاده کافی نخواهد بود و برای شروع کار این امر صورت گرفت.

وی در پایان بابیان اینکه امیدواریم در مراحل بعدی اعتبار لازم را برای این پروژه از بودجه‌های مرکزی لحاظ شود، خاطرنشان کرد: ۲ میلیارد تومان به لحاظ محلی از بودجه شهرستان و ۵ میلیارد تومان از بودجه استانی برای پیشرفت این پروژه در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.