بخشدار ششطراز خبر داد؛

بهره برداری از ۷ پروژه عمرانی با بیش از ۵٫۵ میلیارد ریال اعتبار در بخش ششطراز

شناسهٔ خبر: 57751 -
چاپ خبر چاپ خبر
بخشدار ششطراز از بهره برداری از 7 پروژه عمرانی با بیش از 5.5 میلیارد ریال اعتبار در بخش ششطراز در چهارمین روز از هفته دولت خبر داد.

به گزارش یار خراسانی، محمد قربانی ظهر امروز در حاشیه آیین بهره برداری از طرح های بخش ششطراز در چهارمین روز از هفته دولت اظهار داشت: در چهارمین روز از هفته دولت ۷ پروژه عمرانی با بیش از ۵٫۵ میلیارد ریال اعتبار در بخش ششطراز به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه این پروژه ها در روستاهای شوراب، مهدی آباد، جعفرآباد، کاهه، سعدالدین، تکمار و شهر کندر به بهره برداری رسید، خاطرنشان کرد:  شوراب دورترین و محروم ترین روستای شهرستان خلیل آباد است که خیابان های این روستا آسفالت شد.

بخشدار ششطراز با تاکید بر اینکه اگر بنا به اعتبارات دهیاری بود این روستا تا چند سال دیگر آسفالت نمی شد، تصریح کرد: با کمک اهالی و قیر رایگانی که دولت به این روستا اختصاص داد این روستا که ۲ خیابان بیشتر ندارد زیرسازی و آسفالت شد.

وی با بیان اینکه شبکه آبرسانی این روستا کاملاً نوسازی شد شبکه برق و مخابرات نیز نهایت همکاری را در بهنگام سازی تاسیسات خود در این روستا را داشتند، اذعان کرد: پروژه جدول کشی، تعویض شبکه آب و جابجایی شبکه برق، زیرسازی و آسفالت روستای شوراب با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال اجرا و به بهره برداری رسید.

قربانی همچنین از پروژه آسفالت خیابان امام خمینی روستای جعفرآباد خبر داد و عنوان کرد: بازگشایی معابر روستای جعفرآباد به عرض حداکثر ۶ متر، جابجایی شبکه برق، تعویض شبکه آبرسانی، زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال انجام شده است

وی با بیان اینکه زیرسازی خیابان توسط بنیاد مسکن و جابجایی تاسیسات خدماتی و… توسط دهیاری جعفرآباد از محل اعتبارات دولتی انجام گرفته است، تاکید کرد: مشکلاتی در حوزه بازگشایی معابر روستا وجود داشت که با همت شورای اسلامی دوره چهارم و دهیاری این مشکلات برطرف شد.

این مقام مسئول با اشاره به پروژه آسفالت خیابان ولی عصر روستای سعدالدین، بیان کرد: نوسازی تاسیسات شبکه آبرسانی، جابجایی شبکه برق رسانی و مخابرات، جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت خیابان ولی عصر روستای سعدالدین با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال اجرا و به بهره برداری رسید.

وی همچنین در ادامه ابراز کرد: اهالی این خیابان به صورت خودیاری کمک های خوبی در اجرای این پروژه داشتند و شورای اسلامی و دهیاری نیز با همت و تلاش خود باعث به ثمر نشستن این پروژ شدند.

قربانی با اشاره به افتتاح فضای سبز و تفریحی ورودی شهر کندر، تاکید کرد: ورودی شهر کندر مکان مطلوبی برای تفریح شهروندان شهر کندر است و در ضلع غربی ورودی این شهر مجتمع خدماتی رفاهی زائران امام رضا(ع) احداث خواهد شد.

وی همچنین در ادامه تاکید کرد: این پروژه فضای تفریحی خوبی را برای شهروندان کندر در بین دو استخر شهرداری با وسعت ۵ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیون ریال به وجود خواهد آورد.

بخشدار ششطراز در پایان خاطرنشان کرد: کندر در مسیر مسافران علی بن موسی الرضا(ع) قرار دارد و باید امکانات پذیرایی و جاذبه های تفریحی در این مسیر احداث شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.