دبیر هیئت والیبال خلیل آباد خبر داد؛

نبود مربیان و داوران مجرب از مشکلات والیبال شهرستان ها / والیبال خلیل آباد نیازمند حمایت فنی و سخت افزاری است

شناسهٔ خبر: 54297 -
چاپ خبر چاپ خبر
دبیر هیئت والیبال خلیل آباد با بیان اینکه حمایت از شهرستان های در زمینه والیبال لازم و ضروری است گفت: والیبال خلیل آباد نیاز به حمایت فنی و سخت افزاری هیات استان دارد.

عادل حیدریان در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی در خصوص وضعیت والیبال خلیل آباد اظهار داشت: بعد از جام رمضان والیبال در شهرستان خلیل آباد حرکت رو به رشدی را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه والیبال در خلیل آباد ریشه دار است خاطرنشان کرد: سال های متمادی است که والیبال به عنوان یکی از پرطرفدارترین رشته های ورزشی در شهرستان خلیل آباد محسوب می شود.

دبیر هیئت والیبال خلیل آباد با تاکید بر اینکه سطح والیبال در خلیل آباد نمی تواند از لیگ استان خراسان رضوی به دور باشد، تصریح کرد: در دیداری که با رئیس هیأت والیبال خراسان رضوی صورت گرفت بر حمایت فنی و سخت افزاری از شهرستان ها تاکید شد.

وی با بیان اینکه حمایت از شهرستان های در زمینه والیبال لازم و ضروری است اذعان کرد: با توجه به اینکه والیبال شهرستان دستخوش تغییر و تحول شده است انتظارات از آن بیشتر از گذشته شده است.

حیدریان با اشاره به اینکه والیبال خلیل آباد نیاز به حمایت فنی و سخت افزاری هیات استان دارد، عنوان کرد: با توجه به اینکه از امکانات روز والیبال امروزه فاصله زیادی داریم اما تمام تلاش مسئولین هیات خلیل آباد بر این است که با مشکلات ساخته و با برنامه ریزی حرکت کنند‌.

وی یکی از مشکلات والیبال شهرستان ها را نبود مربیان و داوران مجرب دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت هیات و برگزاری کلاسهای آموزشی و ارتقای مربیان و داوران بتوانیم برنامه های استان را پیاده کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.