جانشین سپاه خلیل‌آباد:

مراقب باشیم حجاب خلیل‌آباد تحت تأثیر تهاجم غرب قرار نگیرد

شناسهٔ خبر: 53947 -
چاپ خبر چاپ خبر
جانشین سپاه خلیل‌آباد گفت: اگر نهادها و نخبگان فکری شهرستان از تلاش برای تقویت باورهای دینی مردم و عفاف و حجاب غفلت کنند قطعاً در آینده آسیب جدی خواهیم دید.

سید مهدی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار یار خراسانی اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری مطلوب هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان خلیل‌آباد انجام‌گرفته است.

وی بابیان اینکه در شهرستان خلیل‌آباد وضعیت مطلوبی در بحث حجاب وجود دارد ولی باید گوش‌به‌زنگ باشیم تا تحت تأثیر تهاجم غرب قرار نگیرد، خاطرنشان کرد: اگر نهادها و نخبگان فکری شهرستان از تلاش برای تقویت باورهای دینی مردم و عفاف و حجاب غفلت کنند قطعاً در آینده آسیب جدی خواهیم دید.

جانشین سپاه خلیل‌آباد با اشاره به اینکه مجمع عمومی بسیج در سطح شهرستان با حضور اکثر ادارات و نهادها برگزار می‌شود، تصریح کرد: این مجمع در موضوعات مختلف آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد، ازدواج‌های نابهنگام، طلاق و… در کمیته‌هایی با حضور نخبگان شهرستان ورود پیداکرده است.

وی راه‌اندازی کارگروه تخصصی زنان و خانواده در سطح شهرستان لازم و ضروری دانست و اذعان کرد: می‌توان از تجربه‌های کمیته‌های مجمع عمومی بسیج در کاهش آسیب‌های اجتماعی مخصوصاً در حوزه زنان و خانواده استفاده کرد.

حسینی بابیان اینکه این کارگروه باید وظیفه شناسایی فرصت‌ها، آسیب‌ها و تهدیدات شهرستان را بر عهده داشته باشد، عنوان کرد: باید از توان و پتانسیل تمام ادارات در این زمینه استفاده کرد تا آسیب‌های سطح شهرستان برطرف شود.

وی در پایان تأکید کرد: بانوان شهرستان خلیل‌آباد در تمام عرصه‌های مختلف سازندگی، دفاع از انقلاب، آموزش و … حضور فعال دارند و باید قدردان این بانوان بود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.