لزوم وحدت امت اسلام در روز قدس برابر مستکبران و زورگویان

شناسهٔ خبر: 52276 -
چاپ خبر چاپ خبر
با توجه به شرایط حاکم بر منطقه و تلاش برخی حکومت‌ها در بلاد اسلامی برای عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی به‌ویژه حاکمان رژیم وهابی آل سعود و آل خلیفه و... برگزاری هرچه کوبنده‌تر و باشکوه‌تر مراسم روز قدس در امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش یار خراسانی، روز قدس روز حیات اسلام و فریاد علیه رژیم اشغال گر قدس، جز فتنه‌انگیزی در منطقه است. روز قدس نماد مقاومت حق در برابر باطل است و مظهر حمایت امت اسلامی از فلسطین و ایستادگی در مقابل سیاست‌های صهیونیسم جهانی برای فراموش‌شدن مسئله فلسطین است. لذا با توجه به شرایط حاکم بر منطقه و تلاش برخی حکومت‌ها در بلاد اسلامی برای عادی‌سازی رابطه با رژیم صهیونیستی به‌ویژه حاکمان رژیم وهابی آل سعود و آل خلیفه و… برگزاری هرچه کوبنده‌تر و باشکوه‌تر مراسم روز قدس در امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با توجه به ابراز انزجار از تفکر سازش گامی خواهد بود در جهت تحقق آرمان و خواسته حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) یعنی وحدت امت اسلام در برابر مستکبران و زورگویان جهان که امری ضروری و لازم است.

لذا شعار محوری روز جهانی قدس امسال: (روز جهانی قدس، رمز وحدت و جهاد امت اسلامی، حمایت از مردم مظلوم فلسطین، زوال قطعی رژیم صهیونیستی) است و تبیین و آگاه‌سازی افکار عمومی حول مسائل ذیل امری ضروری و حیاتی برای زنده نگه‌داشتن این روز است.

زنده نگه‌داشتن و بزرگداشت روز جهانی قدس به‌عنوان مسئله اول جهان اسلام و محور وحدت مسلمانان و نمایش اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی و حمایت از آرمان قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین با تبیین نقش وحدت، یکپارچگی و همگرایی امت اسلامی و گروه‌های فلسطین در تقویت انتفاضه و پیروزی جبهه مقاومت.

رشد فرهنگ مقاومت، انتفاضه و قدس در افکار عمومی و افکار ملل اسلامی و معرفی جنایات رژیم صهیونیستی به‌عنوان دشمن مشترک امت اسلامی و ضرورت حمایت از ملت فلسطین در مبارزه با رژیم صهیونیستی در راستای وصول به حقوق حقه خویش

تبیین پیوند آمریکا، وهابیت و صهیونیستم و پیوستگی و همدستی کاخ سفید، آل سعود و رژیم صهیونیستی در تحولات منطقه و تحرکات تروریست‌های تکفیری – سلفی علیه عراق، یمن و سوریه (با توجه به انعقاد قرارداد تسلیحاتی میلیاردها دلاری اخیر امریکا با کشورهای عربی به‌ویژه عربستان سعودی)

تبیین دو الگوی (سازش یا مقاومت) در مسئله‌ی فلسطین و تجربه آسیب‌ها و هزینه‌های سازش و دستاوردهای مقاومت در طول تاریخ اشغال گری رژیم غاصب و حامیان جهانی آن با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در ششمین اجلاس حمایت از انتفاضه فلسطین و تبیین خوی تجاوزگری و پیمان‌شکنی انحصارطلبی، نژادپرستی، اختلاف‌افکنی، فتنه خواهی، غاصبی، توسعه‌طلبی و تروریسم سازمان‌یافته رژیم صهیونیستی که آن را تبدیل به یک غده سرطانی در منطقه کرده است.

نویسنده: سید مهدی حسینی

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.