دبير ستاد اجرايي خدمات سفر خلیل‌آباد خبر داد؛

افزايش ۲۶ درصدي گردشگران نوروزي در شهرستان خلیل‌آباد

شناسهٔ خبر: 45504 -
چاپ خبر چاپ خبر
دبير ستاد اجرايي خدمات سفر خلیل‌آباد با اشاره به اسکان یک هزار و 100 مسافر ایام نوروز در خلیل‌آباد، گفت: 32 هزار گردشگر از مناطق تاریخی، مذهبی و گردشگری خلیل‌آباد بازدید داشتند.

حمیدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار یار خراسانی اظهار داشت: ستاد اجرایی خدمات سفر خلیل‌آباد تمام تلاش خود برای فراهم کردن نوروزی متفاوت در شهرستان انجام داد.

وی بابیان اینکه بیش از ۱۴ هزار اقلام فرهنگی در ایام نوروز به مسافران، گردشگران و زائران نیز تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: توسط کمیته‌های نظارتی ستاد خدمات سفر برای ارائه هر چه‌بهتر خدمات به مسافران و گردشگران نیز ۱۱۰۰ مورد بازدید نظارتی از اماکن عمومی، رستوران‌ها و… انجام گرفت.

دبیر ستاد خدمات سفر خلیل‌آباد با اشاره به افزایش ۴۲ درصدی میزان اقامت‌کنندگان در شهرستان نسبت به سال گذشته، تصریح کرد: در ایام نوروز بیش از یک هزار و ۴۸۰ نفر در مدارس، چادرها و بقاع متبرکه شهرستان اقامت داشتند.

وی بابیان اینکه ۳۲ هزار گردشگر از مناطق تاریخی، مذهبی و گردشگری خلیل‌آباد بازدید داشتند، اذعان کرد: با توجه به وجود ۴ بقاع متبرکه در شهرستان خلیل‌آباد بیش از ۲۲ هزار گردشگر و مهمان نوروزی تا پایان روز ۱۳ فروردین ۹۵ از بقاع متبرکه بازدید کردند.

محمودی از رشد ۲۶ درصدی گردشگری شهرستان در ایام نوروز خبر داد و تأکید کرد: ۳۵۰ مورد بازدید از تنها موزه شهرستان صورت گرفته و ۲ گردشگر خارجی نیز در شهرستان حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به برگزاری ۷ جشنواره عکاسی، سبزه‌آرایی و جشن‌های نوروزی، عنوان کرد: در ایام نوروز ۲۰ غرفه و بازارچه و ۳ پایگاه موقت در شهرستان خلیل‌آباد برپا شد.

انتهای پیام/ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.