مهمترین وظیفه نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت است

شناسهٔ خبر: 3669 -
چاپ خبر چاپ خبر

امام جمعه خلیل آباد گفت: نیروی انتظامی با تلاش های فراوان خود یک فضای مطلوب و مناسبی در راستای امنیت مردم در جامعه فراهم کرده است.

به گزارش یار خراسانی ، حجت الاسلام علی ناهیدی ، امام جمعه شهرستان خلیل آباد در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی خلیل آباد ، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: مهمترین وظیفه نیروی انتظامی برقراری و ایجاد نظم و امنیت است.

وی در ادامه امنیت را از بالاترین نعمت ها برشمرد و خاطرنشان کرد: نظم و امنیت در بخش های مختلف اخلاقی، فردی ، اجتماعی ، اقتصادی و… حائز اهمیت است که نیروی انتظامی با تلاش های فراوان خود یک فضای مطلوب و مناسبی در راستای امنیت مردم فراهم کرده است.

ناهیدی با بیان اینکه امنیت در تمام نقاط جامعه قابل مشاهده است ، تصریح کرد: ۱۷ میلیون آواره در کشورهای مختلف نشانه وجود نا امنی در کشورهای دنیا است.

وی با اشاره به مهاجرین سوری اذعان نمود: ۴۰ درصد از مردم سوریه به کشورهای مختلف مهاجرت کرده اند که بیش از ۲ هزار از این آوارگان در دریای مدیترانه غرق شده اند.

امام جمعه خلیل آباد ادعاهای کشورهای غربی را مبنی بر وجود امنیت در آن کشورها را دروغ خواند و تاکید کرد: امنیتی که در کشور جمهوری اسلامی ایران وجود دارد در هیچ کشوری نیست.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از فعالیتهای نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت ، اظهار داشت: برای پایداری امنیت ، باید تمامی دستگاه ها، نهادها و مردم باید همکاری گسترده ای با نیروی انتظامی داشته باشند.

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.