گزارش تصویری / همایش مزدوجین جوان شاهد و ایثارگر خلیل آباد

شناسهٔ خبر: 2572 -
چاپ خبر چاپ خبر

همایش مزدوجین جوان فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان خلیل آباد با حضور سرپرست مددکاران اجتماعی، بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در این شهرستان برگزار شد.

دکتر حسین غیاثی نژاد ، سرپرست مددکاران اجتماعی ، بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی درگفتگو با خبرنگار یار خراسانی ، در حاشیه این مراسم در خصوص لزوم برگزاری این همایش ها اظهار داشت: جامعه ما از این نظر که در معرض ارتباطات جهانی قرار دارد و سیاست های استعماری از قبیل تهاجم فرهنگی نیز وجود دارد و فضای ارتباطی خاصی پیش رو جوانان و خانواده های ما باز شده است. نیاز است از این قبیل همایش ها و کارگاه های روشنگری ازدواج برگزار شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: جامعه ما در حال توسعه و رشد است و حتماً جهت تطبیق پیدا کردن و اینکه این دوران را زن و شوهر های جوان و جوانان با آسیب ها و اختلافات کمتری پشت سر بگذارند به این همایش ها نیازمند هستیم.

غیاثی نژاد با بیان اینکه شیوع کلامی در دنیا منسوخ شده است ، گفت: این جلسات به اندازه کافی نمی تواند پاسخ نیاز ما باشد و خیلی در سطح گسترده تر و به تفکیک آقایان و خانم ها به شیوه های متنوع برگزار شود ولی خود افراد به صورت گروهی نیز در این کار فعالیت داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه سازمان های مرتبط سطح شهرستان باید همگرایی بیشتری داشته باشند تصریح کرد: امور بانوان فرمانداری ، بهزیستی ، دادگستری ، سپاه و… می توانند با همکاری و تعامل بیشتر، آسیب های روانی و طلاق ها را بیشتر به زوج های جوان معرفی کنند.

IMG_4426 IMG_4427 IMG_4429 IMG_4430 IMG_4431 IMG_4433 IMG_4434 IMG_4435 IMG_4436 IMG_4437 IMG_4438 IMG_4439 IMG_4442 IMG_4443 IMG_4444

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.