بیش از ۲ هزار کارگاه کوچک و بزرگ در خلیل آباد فعالیت می کنند

شناسهٔ خبر: 317 -
چاپ خبر چاپ خبر

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خلیل آباد گفت: در شهرستان خلیل آباد بیش از ۲ هزار کارگاه کوچک و بزرگ در حال فعالبت می باشند و ۴ هزار بیمه شده تامین اجتماعی در شهرستان وجود دارد

به گزارش یار خراسانی ، رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خلیل آباد در همایش تجلیل از کارگران نمونه شهرستان خلیل آباد ، ضمن قرائت پیام مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی به بیان تلاشهای کارگران پرداخت و گفت: کار در فرهنگ اسلامی یک عبادت است و کارگران از جمله اقشاری هستند که می‌توانند روی استقلال یک جامعه تاثیر بگذارند.

حسین نوری خلیل آباد را دارای زمینه‌های خوب در بخش‌های مختلف برای ایجاد اشتغال نسبت به شهرستان‌های دیگر استان دانست و یادآور شد: نبود سرمایه‌گذار مناسب و امکانات لازم برای ایجاد اشتغال از مشکلات است.

وی با بیان اینکه ۴ هزار بیمه شده تامین اجتماعی در شهرستان وجود دارد، متذکر شد: در شهرستان خلیل آباد بیش از ۲ هزار کارگاه کوچک و بزرگ در حال فعالبت می باشند که با تعامل خوبی که بین کارگر و کارفرما وجود دارد هیچگونه اختلافی بین این دو قشر وجود ندارد.

به گفته نوری، ۲۲۵ شرکت تعاونی فعال کوچک و بزرگ در خلیل آباد به ثبت رسیده است که در زمینه‌های صنعتی، تولیدی و تعداد زیادی در زمینه کشاورزی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر تعاونی‌های شهرستان در حوزه کشاورزی هستند، تصریح کرد: این تعاونی‌ها در زمینه دامداری، تولید انگور و مکانیزه شدن اراضی کشاورزی فعالیت دارند.

این مسئول به آغاز هفته کار و کارگر اشاره کرد و یادآور شد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته برنامه‌های متنوع ورزشی ، قرآنی ، تجلیل از کارگران نمونه ، بازدید از خانواده شهدا و غبارروبی مزار شهدا برای گرامیداشت این هفته برگزار می‌کنیم.

وی گفت: توزیع حمایت غذایی گروه های هدف و با تعامل دو فروشگاه در سطح شهرستان به نحو احسن و بدون هیچ تنش و مشکلی انجام شد.

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.